LEKKO.
Jak pokochać depresję?

Lekko się czyta.
Lekko się żyje, kiedy się przeczyta.
Image
Już w sprzedaży

wysyłka gratis

Formularz wstępny

Zanim zaczniesz...

Formularz, który masz przed sobą, wypełniają wszyscy moi klienci przed pierwszą sesją — niezależnie od tego, z czym i po co przychodzą. Zajmie Ci to nie więcej niż 5- 10-minut, jednak zanim zaczniesz, przeczytaj tych kilka rad i informacji. Pomogą Ci one zrobić to łatwiej i szybciej.

  1. Informacje, które tu podasz, są wyłącznie dla mojej wiadomości, nikt inny nie ma do nich dostępu i nie zostaną przekazane nigdzie indziej. Ten formularz pomaga mi lepiej zrozumieć Ciebie i Twoje problemy, Tobie natomiast daje możliwość spojrzenia na nie z nieco innej perspektywy. To pomaga.
  2. Odpowiadając na poniższe pytania, używaj słów, które jako pierwsze przychodzą Ci do głowy, albo tych, którymi zwykle „myślisz do siebie w głowie”, Nie upiększaj, nie koloryzuj, nie staraj się na kogokolwiek wyjść itp. Im bardziej jesteś tu prawdziwy, tym łatwiej będzie nam się pracowało.
  3. Jeśli poczujesz się niekomfortowo, odpowiadając na którekolwiek pytanie — nie odpowiadaj na nie, albo odpowiedz w taki sposób, który będzie dla Ciebie komfortowy.
  4. Jeśli nie chcesz w ogóle wypełniać formularza — nie musisz. Wszystkie te informacje możesz podać mi podczas sesji, ale zajmie nam to czas, za który płacisz. Pamiętając o tym, podejmij najlepszą dla siebie decyzję.


2. O Tobie

To, kim się czujesz, jak żyjesz i mieszkasz oraz jak i z kim spędzasz najwięcej czasu, ma zwykle ogromny wpływ na dynamikę przebiegu większości problemów psychologicznych. Te pola nie są obowiązkowe, ale jeśli odpowiesz szczerze, łatwiej mi będzie Ci pomóc.


3. Zdrowie

Te pola nie są obowiązkowe, ale zatajenie informacji o stanie zdrowia może mieć negatywny wpływ na przebieg i skutki naszej terapii. Jeśli nie czujesz się komfortowo pisząc o tej dziedzinie swojego życia w formularzu, pamiętaj aby koniecznie podać mi te informacje na początku pierwszej sesji.

4. Problem

Odpowiedz na te pytania krótko i możliwie najprościej - tak jak przychodzi Ci to do głowy. Nie ma tu złych odpowiedzi.

5. Rezultaty

6. Związki i relacje

Jeśli nie czujesz się komfortowo odpowiadając na te pytania - pomiń je.

Relacje, jakie tworzymy, ich dynamika, przebieg i wzorce mają często istotny wpływ na wiele innych dziedzin życia, w tym na zdrowie psychiczne oraz ogólne poczucie zadowolenia z życia.

To już wszystko, dziękuję za zaufanie.

Kiedy będziesz gotowy(a) zacząć terapię, skontaktuj się ze mną, aby umówić się na pierwszą sesję.

Do zobaczenia.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem oraz klauzulą informacyjną RODO i akceptuję Politykę Prywatności.

  

Najnowsze na blogu

Jak ogarnąć zaburzenia lękowe?

5 Kroków, czy terapia? Zakładamy, że skoro to czytasz, to masz jakiś rodzaj zaburzenia lękowego. Nie ważne jakie: lek wolnopłynący, ataki...

Czy każdy powinien iść na terapię?

Istnieje taki pogląd i często można usłyszeć z ust terapeutów: że każdy ma jakieś problemy, z którymi psychoterapia może mu pomóc się...

Wewnętrzne dziecko

Pierwszym i podstawowym pytaniem, na jakie warto sobie odpowiedzieć, zanim zaczniemy pracować nad wewnętrznym dzieckiem, jest to, czy da...

Gabinet w Warszawie

Al. Niepodległości 161 m. 5
02-555 Warszawa
+48 791 549 307
info@dominikwaszek.com

Numer rachunku bankowego:Gabinet Terapeutyczny
Dominik Waszek GQHP

30 1090 1043 0000 0001 4354 1590


IBAN
(do przelewów zagranicznych):

PL30 1090 1043 0000 0001 4354 1590