Terapia nie powinna być ani trudna, ani bolesna, ani trwać dłużej niż jest to absolutnie konieczne.

Terapia w liczbach

 • Mój gabinet powstał w 2010 r. w Londynie.
 • Ponad 2000 klientów przewinęło się przez niego od tamtej pory.
 • 80% z nich oceniło terapię jako skuteczną — na podstawie danych u z lat 2012-2018.
 • Kanał YouTube stale ogląda 10 tys. widzów, a od czasu do czasu — czterokrotnie więcej.
0
Klientów
0
Skuteczności
0
Lat doświadczenia
0
Widzów na YouTube

Dominik Waszek GQHP

Terapeuta, dziennikarz, autor książek i publikacji internetowych. Wykształcony w Wielkiej Brytanii hipnoterapeuta kliniczny z kilkunastoletnim stażem, specjalista terapii zaburzeń lękowych i depresyjnych.

Dobrze znany widzom YouTube innowator terapii oraz propagator wiedzy niezbędnej, gdy chcesz pomóc sobie sam i uniknąć wieloletniej i kosztownej psychoterapii. 

Prywatnie: miłośnik zwierząt (z wyjątkiem tych niejadalnych), a także: kawy, bezsensownych podróży oraz improwizacji scenicznej. Światowej klasy ekspert w dziedzinie marnotrawienia czasu w oczekiwaniu na śmierć, posiada również magiczną moc bycia niewidzialnym w absolutnej ciemności.
Uczyłem się pracy terapeutycznej głównie w Wielkiej Brytanii: od ludzi, którzy sami pomagali innym – a nie tylko pisali o tym książki. Nick Kemp, Andrew Austin i oczywiście Frank Farrelly to terapeuci, których praca wywarła na mnie największy wpływ.

Chcę, aby jakość mojej pracy rzetelnie weryfikowali ludzie, którym pomogłem, dlatego na tej stronie nie znajdziesz opinni,ani testymoniali. Zachęcam, abyś na własną rękę poszukał niezależnych opinii o mnie w przestrzeni internetowej.

Warto jednak wiedzieć, że:

 • Pracuję z żywymi ludźmi i ich prawdziwymi problemami od ponad 12 lat.
 • Nie reklamuję się, nie współpracuję z lekarzami, przychodniami, nie płacę nikomu za polecanie moich usług - ludzie przychodzą do mnie, bo słyszeli o jakości tego, co robię z niezależnych źródeł i dzięki temu mam zazwyczaj pełne ręce roboty. 
 • Mierzę skuteczność tego, co robię na podstawie informacji zwrotnej od klientów. 
 • Brałem też dział w kilku psychoterapiach- dzięki temu wiem, co nie działa i mogę Ci tego oszczędzić. Mam też za sobą osobiste doświadczenia związane z lękiem, depresją oraz uzależnieniami i pomogły mi właśnie te metody, które dziś stosuję na sesjach.
 • Generaly Qualified Hypnosis Practitioner by General Hypnotherapy Standads Council.
 • Hypnosis Practitioner by Society of Neuro-Linguistic Programing.
 • IIntegral Eye Movement Therapy Practitioner 
 • Advanced Mastery of Neuro-Linguistic Programming by Society of Neuro-linguistic Programming
 • W dziedzinie Terapii Prowokatywnej nie wydaje się dyplomów ani certyfikatów - na wyraźne życzenie jej twórcy, Franka Farrelly.

Jestem jednym z nielicznych terapeutów pracujących prowokatywnie.

Wyjaśnijmy też przy okazji: nie prowadzę Terapii Prowokatywnej — moim zdaniem da się to powiedzieć wyłącznie o jej twórcy. Nam, innym terapeutom pozostaje jedynie stosowanie w swej pracy pewnych jej elementów i łączenie ich z innymi.

Ja chętnie stosuję zarówno techniki prowokatywne, jak i np. elementy nowoczesnej hipnoterapii, NLP, IEM T, czy analizy transakcyjnej.

Zdarza mi się również sięgać po techniki pochodzące w ogóle spoza pola psychoterapii, np. ćwiczenia Chi-Gong czy elementy improwizacji scenicznej.

Image

Kanał YouTube

...powstał właściwie z lenistwa. Wiosną 2017 nagrałem pierwsze filmy, żeby nie musieć pokazywać ćwiczeń każdemu klientowi z osobna. Szybko jednak okazało się, że korzysta z niego ogromna rzesza osób cierpiących na zaburzenia lękowe. Dziś kanał ma ok. 10 tysięcy stałych użytkowników, a od czasu do czasu ogląda go blisko czterokrotnie więcej osób.

Programy On-Line....

… narodziły się jako kontynuacja kanału YT — aby uporządkować informacje podawane w filmach. Chciałem zawrzeć w nich wszystkie te informacje, które pacjenci powinni otrzymywać od lekarzy psychiatrów, psychologów i terapeutów, do których zwracają się o pomoc w zaburzeniach lękowych. W myśl idei: Praktyczna Psychologia dla Wszystkich.

Jak jeszczemożesz sobie pomóc?

Grupa Wsparcia

Centrum Pomocy na Facebook'u to dobre miejsce do zadawania pytań, zasięgania rad oraz dzielenia się swoimi sukcesami i porażkami w naszych przygodach z lękiem.

Książki , E-booki i Blog

To, co napisałem dotychczas oraz to, co piszę obecnie: o terapii, pomaganiu, zaburzeniach, ale nie tylko. Jeśli lubisz teorię i potrzebujesz rozumieć, aby sobie pomóc — znajdziesz tam coś dla siebie.

LEKKO.
Jak pokochać depresję?

Lekko się czyta.
Lekko się żyje, kiedy się przeczyta.
Image
Już w sprzedaży

wysyłka gratis

Gabinet w Warszawie

Al. Niepodległości 161 m. 5
02-555 Warszawa
+48 791 549 307
info@dominikwaszek.com

Numer rachunku bankowego:Gabinet Terapeutyczny
Dominik Waszek GQHP

30 1090 1043 0000 0001 4354 1590


IBAN
(do przelewów zagranicznych):

PL30 1090 1043 0000 0001 4354 1590