[Dominik Waszek]

Programy On-Line

To projekt, którego założeniem jest to, aby każdy — nawet bez żadnego przygotowania psychologicznego  -mógł samodzielnie rozwiązywać swoje problemy.

Projekt składa się z programów tematycznych zawierających materiały filmowe, które tego właśnie uczą — w przystępny i prosty sposób.

Zaloguj się

Dominik Waszek
Programy On-line

To projekt, którego założeniem jest, aby każdy - nawet bez żadnego przygotowania psychologicznego - mógł samodzielnie rozwiązywać swoje problemy.
Projekt składa się z programów tematycznych, zawierających materiały filmowe, które tego właśnie uczą - w przystępny i prosty sposób.

Programy video

Program o Leku

Jest to zestaw 22 - nigdy wcześniej niepublikowanych — filmów omawiających po kolei wszystko, co musisz wiedzieć o lęku, żeby skutecznie sobie z nim poradzić.

Zwiastun

HAJS - O pieniądzach bez ściemy

Jeśli często martwisz się o pieniądze, obawiasz o przyszłość; masz długi, z którymi nie możesz sobie poradzić, albo obsesyjnie myślisz o pieniądzach, nawet gdy je masz... to jest coś dla Ciebie.

Zwiastun

Książki i Ebooki

e-book
WSZYSTKO O LĘKU

Książka ta zawiera wszystko, co o zaburzeniach lękowych i depresyjnych, człowiek na nie cierpiący, wiedzieć powinien. Jest w niej wszystko, co zazwyczaj oferuję podczas pierwszych kilku sesji terapii lęku... plus: dużo więcej.
Zobacz Więcej

LEKKO.
Jak pokochać depresję?

Lekko się czyta.
Lekko się żyje, kiedy się przeczyta.
Image
Już w sprzedaży

wysyłka gratis

Jak jeszczemożesz sobie pomóc?

Terapia Indywidualna

Gabinet Terapeutyczny oferuje pomoc w zaburzeniach lękowych, depresyjnych oraz w rozwiązywaniu innych problemów psychologicznych. Sesje odbywają się w on-line lub w Warszawie.

Kanał YouTube

Zupełnie za damo. Kilkanaście godzin filmów, porad, ćwiczeń i technik przydatnych w radzeniu sobie ze sobą. Warto od niego zacząć. Kanał niejednemu już pomógł!

Grupa Wsparcia

Centrum Pomocy na Facebook'u to dobre miejsce do zadawania pytań, zasięgania rad oraz dzielenia się swoimi sukcesami i porażkami w naszych przygodach z lękiem.

Najnowsze na blogu

Jak ogarnąć zaburzenia lękowe?

5 Kroków, czy terapia? Zakładamy, że skoro to czytasz, to masz jakiś rodzaj zaburzenia lękowego. Nie ważne jakie: lek wolnopłynący, ataki...

Czy każdy powinien iść na terapię?

Istnieje taki pogląd i często można usłyszeć z ust terapeutów: że każdy ma jakieś problemy, z którymi psychoterapia może mu pomóc się...

Wewnętrzne dziecko

Pierwszym i podstawowym pytaniem, na jakie warto sobie odpowiedzieć, zanim zaczniemy pracować nad wewnętrznym dzieckiem, jest to, czy da...
Image

Praktyczna Psychologia dla Wszystkich

To projekt wchodzący w zakres działalności Gabinetu Terapeutycznego Dominik Waszek GQHP. Jego założeniem jest dostarczenie wiedzy i umiejętności psychospołecznych każdemu, kto chce samodzielnie rozwiązywać swoje problemy.

Coś nie działa?Daj znać.

Proszę wypełnij wymagane pola...