Lekko.
Jak pokochać depresję?

Lekko się czyta.
Lekko się żyje, kiedy się przeczyta.
Image
Image


  • Wysyłka gratis!
  • Każdy egzemplarz z AutoGrafem
  • Dedykacja i autorski rysunek - gratis
  • Wszystkie litery polskiej produkcji
  • Cena: 67 zł (z przesyłką)
  • Wysyłka w 24 godziny

O czym jest ta książka?

O tym, co warunkuje lekkie i pozbawione cudzych problemów życie. O tym, jak się nie wkręcać, dbać o siebie i nie sprzedawać siebie za świecidełka. Przy okazji również o tym, w jaki sposób powstaje depresja  i od czego musisz się odkleić, aby poczuć się lepiej. Rzecz jest także o duchowym menelstwie, zaufaniu do życia i grach, w które nauczono nas grać, aby wszyscy inni mogli z tego korzystać.

Jak jest napisana?

Lekkim, przystępnym i swobodnym językiem — tak, aby każdy mógł zrozumieć i dobrze się bawić, czytając. Pierwotnie miało to być lekkie, humorystyczne czytadło do pociągu lub kibla — i choć w praniu wyszło, że nie da się uciec od tego, co człowiek wie, to jednak na lekkości w stylu, książka nie straciła.

Wysyłka gratis

Uważam, że tak jest prościej. Płacisz raz i w parę dni książkę masz w domu. I bardziej uczciwie: nikt Cię nie ściemnia, że jest taniej, a z przesyłką wychodzi drogo. Z tego powodu książkę w tej cenie mogę wysłać tylko do Polski.
Jeśli potrzebujesz wysyłki zagranicznej  lub kupujesz więcej niż 1 egzemparz - daj znać przed zakupem, zobaczymy co da się zrobić.

To jest ludzik do niczego.

On sam twiredzi że jest do Nietzsche'go i udaje nihilistę, ale tak naprawdę jest po prostu do niczego. Jak my wszyscy.
Dlatego używam go do wszystkiego, albo do czego popadnie. Tutaj służy akurat jako placeholder, czyli ilustracja. Bo sam tekst byłby nudny. 
Spokojnie - jemu to nie przeszkadza. Mogę sobie z nim robić, co mi się podoba, a on i tak mi gówno może.
Tak, że tak...
A-ha! I moja książka jest już dostępna! Można ją kupić  o tu, poniżej...
Miej lekko

Extrasy i ficzery dodatkowe...

Dedykacje

Każdy egzemplarz książki zawiera Autograf. Nie trzeba za niego nic dopłacać, ani nikomu dawać łapówki, żeby załatwił. Oprócz tego, jesli jesteś z tych, co im zawsze mało, możesz jeszcze dostać osobistą dedykację: dla siebie lub kogoś innego. Też za darmo.
Pamiętaj tylko, aby zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zamówienia, żebym wiedział co i dla kogo.

Akcja Społeczna "ChujeRysuje"

Każda szanująca się kampania promocyjna nowego produktu nie może się w tych czasach obejść bez jakiejś społecznej akcji. Musi mieć tzw. koz (ang. cause) czyli słuszną, godną i sprawiedliwą ideę, której rzekomo służy. Żeby człowiek nie kupował rzeczy, tylko ideologię (bo myśli są tańsze w produkcji) - więcej o tym w mojej książce.
Aby iść z duchem czasu, moja książka też taką ma. Szczegóły w materiale filmowym.
Jeśli życzysz sobie otrzymać egzemplarz z kutasem - pamiętaj, aby zaznaczyć stosowną opcję w formularzu zamówienia.

Jak rysuje chuje

Przeczytaj fragmenty

Gierki

Gierki

...są znacznie starsze niż komputery, starsze nawet od człowieka. Powstały w czasach, kiedy nad opustoszałym lądem demony wesoło droczyły się z aniołami...
Miłość

Miłość

działa jak samopoziomująca się wylewka: ciągnie ją tam, gdzie najwięcej jej trzeba. Logicznie zatem: aby ktoś cię pokochał, musisz być naprawdę do dupy...
Sukces

Sukces

ogranicza, zabierając wolność robienia tego, co się chce, ilekroć ma się na to ochotę — co doskonale i w lot rozumie każdy szanujący się życiowy przegryw...

Posłuchaj fragmentów

Twoje życie.

Prokrastynacja.

Zdrowie: Atrakcyjność.

Opinie czytelników

Napisz własną opinię

Przeczytałeś? Masz opinię?
Chcesz się podzielić? Zrób to tutaj.

Lekko na Youtube

Niegodziwe shorty, niedorzeczne filmy, daremne reklamy i inne materiały video, zgromadzone w jednej playliście, którą można odtwarzać w nieskończoność. Chyba, że się znudzi. To wtedy można wyłączyć.

Lekko na Facebooku

Rolki, niecne relacje i haniebne posty, a także ogłoszenia duszpasterskie i różne inne treści związane z Lekko. Można polubić (like), można szerzyć (share), można też tylko obserwować i wiedzieć wszystko, co i jak.

Ilustracje

Od wieków wiadomo...

...że w każdej książce najważniejsze są obrazki. W tej też.
Jeśli masz problem z wyobrażeniem sobie tego, o czym czytasz, chętnie pomogę.

Tak wygląda na przykład...

W pozostałych rolach...

wlk2.jpg

oraz

rekin2.jpg
Image
Czytanie ryje banię.

Czytanie ryje banię.

Najgorzej, gdy jest śmiesznie. Wtedy słowa włażą mu do głowy niepostrzeżenie i potem nie chcą wyjść. Oczywiście, jeśli masz tam raczej pustawo, zaraz się rozgoszczą i jeszcze sobie krewnych zaproszą. Albo zrobią imprezę. Dlatego musisz uważać. Słowa bywają bezczelne. Czytaj odpowiedzialnie.

Pytania, sugestie...?Daj znać.

Proszę wypełnij poprawnie wymagane pola...